Gönderen Konu: Satılık Arı  (Okunma sayısı 8168 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Scuba

• Pupa
  • Yer: İstanbul
    • Arıcılık sitesi
  • Arıcılık Şekli: Amatör
  • Arıcılık Tecrübesi: 1-5 yıl
  • Kovan Sayısı: 5
  • Rakım: 100
Satılık Arı
« : Haziran 22, 2009, 11:18:54 »
Merhaba arkadaşlar.İstanbul'da bir arkadaşımın satılık kovanlı yada kovansız arıları vardır.Kovan içindeki çıta sayısı  ortalama 8-10 çerçeve arası değişmektedir.Kovanlı fiyatı 200 TL, kovansız 175 TL dir. Arıların cinsi Trakya ve Kafkasdır. Ayrıca bal ihtiyacınızıda karşılayabilirsiniz. İlgilenenler aşağıdaki telefondan ulaşabilir.

İsim :Levent Yılmaz
Tel : 0536 241 96 36
Deve yavaş gider, ama hep gider!

Çevrimdışı konyali1

• Boş Petek
Ynt: Satılık Arı
« Yanıtla #1 : Ağustos 24, 2009, 15:05:17 »
    Merhaba kardeşim vade yapabilirmisiniz?

Çevrimdışı huyhuyhuy

• Boş Petek
« Yanıtla #2 : Ağustos 30, 2009, 00:38:04 »
Merhaba arkadaşlar.İstanbul'da bir arkadaşımın satılık kovanlı yada kovansız arıları vardır.Kovan içindeki çıta sayısı  ortalama 8-10 çerçeve arası değişmektedir.Kovanlı fiyatı 200 TL, kovansız 175 TL dir. Arıların cinsi Trakya ve Kafkasdır. Ayrıca bal ihtiyacınızıda karşılayabilirsiniz. İlgilenenler aşağıdaki telefondan ulaşabilir.

TAMAMINI MI SATIYOR ,   kaç tane var . İstanbulun neresinde .

Çevrimdışı huyhuyhuy

• Boş Petek
« Yanıtla #3 : Ağustos 30, 2009, 00:40:42 »

TAMAMINI MI SATIYOR ,   kaç tane var . İstanbulun neresinde .

Ben aslında arıcılığı öğrenmek için , İstanbulda , Bir arıcı ile tanışıp , onun kovanlarından bir kaç tane alıp onunla birlikte , yaparak çıraklık yaparak  arıcılığı öğrenmek istiyorum .Bu konuda yardım edebilecek arkadaşlar var mı?

adem48300

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Eylül 01, 2009, 15:35:06 »
SATILIK ARI ZARURETTEN
MUĞLA -FETHİYE DE 45 KOVAN ARIYI SATMAK İSTİYORUM. Arılar bakımlı ve kuvvetlidir. Arıların kovanı sedir ağacından yapılmaştır.
İLGİLENENLER

05347645734
05367904356
02526756845

Çevrimdışı Scuba

• Pupa
  • Yer: İstanbul
    • Arıcılık sitesi
  • Arıcılık Şekli: Amatör
  • Arıcılık Tecrübesi: 1-5 yıl
  • Kovan Sayısı: 5
  • Rakım: 100
« Yanıtla #5 : Eylül 08, 2009, 12:34:02 »
İstanbul'da satılık kovanlı yada kovansız arılar vardır.Kovan içindeki çıta sayısı  ortalama 8-10 çerçeve arası değişmektedir.Kovanlı fiyatı 150 TL, kovansız 130 TL dir. Arıların cinsi Trakya ve Kafkasdır.

Deve yavaş gider, ama hep gider!

Çevrimdışı WHITEIRON

• Boş Petek
« Yanıtla #6 : Mart 17, 2010, 10:27:36 »
Sayın Karagul,

İstanbul’un yeni ilçesi Çekmeköy’e bağlı Ömerli Beldesi Hüseyinli köyünde bu yıl Nisan 2010 ayı içerisinde Uygulamalı arıcılık eğitimi düzenledik.

Şu anda başvuruları topluyoruz.

Eğer yeterli teorik eğitiminiz var ise (yok ise öncelikle Halk eğitim Merkezlerinin düzenlediği Arıcılık kurslarına katılmanızı öneririm) ve bu eğitime ayıracak zamanınız ve eğitim bedelini ödemeye hazırsanız. Ece Arı Çiftliğindeki uygulamalı arıcılık eğitimine katılabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için 0 532 585 77 44

Mete Akdemir
Ben aslında arıcılığı öğrenmek için , İstanbulda , Bir arıcı ile tanışıp , onun kovanlarından bir kaç tane alıp onunla birlikte , yaparak çıraklık yaparak  arıcılığı öğrenmek istiyorum .Bu konuda yardım edebilecek arkadaşlar var mı?
[/quote]

Çevrimdışı HÜSEYİN AVNİ ÖZCAN

• Ana Arı
  • Yer: ZONGULDAK
  • 2012 Benim arılık
    • HÜSEYİN AVNİ ÖZCAN
  • Arıcılık Şekli: Meraklı
  • Arıcılık Tecrübesi: 5-10 yıl
  • Kovan Sayısı: Tam olarak usta,kalfa ve çırak durumunu yaşayan arıcı,............
  • Rakım: 0-........ arası değişiyor.
« Yanıtla #7 : Mart 17, 2010, 16:02:50 »
Sayın Karagul,

İstanbul’un yeni ilçesi Çekmeköy’e bağlı Ömerli Beldesi Hüseyinli köyünde bu yıl Nisan 2010 ayı içerisinde Uygulamalı arıcılık eğitimi düzenledik.

Şu anda başvuruları topluyoruz.

Eğer yeterli teorik eğitiminiz var ise (yok ise öncelikle Halk eğitim Merkezlerinin düzenlediği Arıcılık kurslarına katılmanızı öneririm) ve bu eğitime ayıracak zamanınız ve eğitim bedelini ödemeye hazırsanız. Ece Arı Çiftliğindeki uygulamalı arıcılık eğitimine katılabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için 0 532 585 77 44

Mete Akdemir
[/quote]Mesaj galiba yanlış bölümde !!!!!!!!!
ARICILIK BİR HASTALIKTIR BİZDE BU HASTALIĞA YAKALANDIK ALLAH BİZE ŞİFA VERMESİN

ANTALYA LI  0 532 6886576
http://huseyinavniozcan.blogspot.com/