Gönderen Konu: Yeni koloniler oluşturmak istiyorum  (Okunma sayısı 3369 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı karakoç 944

• Boş Petek
Yeni koloniler oluşturmak istiyorum
« : Ekim 06, 2009, 09:02:53 »
 Değerli arkadaşlar izmirin seferihisar mevkinde karakoçkaplıcaları yakınlarında ikamet etmekteyim oturduğum bölgenin arıcılığa oldukça elverişli olması nedeniyle7- 10 arası kovan alarak koloni oluşturma çalışmalarına başlamak istiyorum .Her türlü yardıma ve teknik desteğe açığım.Ayrıca uygun fiyatla makul uzaklıkta bana koloni (kovan)satabilecek arkadaş varsa irtibat kurabiliriz.Ama yeni başlayacağım için ilk etapta 5-10 arası kovan ve uygun fiyat düşünüyorum yardımcı olursanız çok memnun olurumBütün arıcı arkadaşlara selamlarımı sunuyorum emeğiniz yağlı olsun .

Çevrimdışı yurdalan arıcılık

• Boş Petek
  • Yer: erzurum
Ynt: Yeni koloniler oluşturmak istiyorum
« Yanıtla #1 : Ekim 06, 2009, 18:18:34 »
mrb arkadaşım arıcıığa eğer yeni başlayacaksan 2 3 kovanla başlamnı  öenririm eğer arı almak isyosan yardımcı olabilirim size menderes ilçesine gelirseniz yardımcı oabilirim her konunda.YURDALAN ARICILIK.7827113

abadile

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ekim 08, 2009, 23:09:48 »
Yurdalan Arıcılık rumuzlu arkadaşın tavsiyesine katılıyorum.

Çevrimdışı fikri barkan

• Boş Petek
  • Yer: izmir
« Yanıtla #3 : Ocak 16, 2010, 13:48:42 »
Değerli arkadaşlar izmirin seferihisar mevkinde karakoçkaplıcaları yakınlarında ikamet etmekteyim oturduğum bölgenin arıcılığa oldukça elverişli olması nedeniyle7- 10 arası kovan alarak koloni oluşturma çalışmalarına başlamak istiyorum .Her türlü yardıma ve teknik desteğe açığım.Ayrıca uygun fiyatla makul uzaklıkta bana koloni (kovan)satabilecek arkadaş varsa irtibat kurabiliriz.Ama yeni başlayacağım için ilk etapta 5-10 arası kovan ve uygun fiyat düşünüyorum yardımcı olursanız çok memnun olurumBütün arıcı arkadaşlara selamlarımı sunuyorum emeğiniz yağlı olsun .
Degerli arkadaşım anladıgım kadarıyla arıcılık yapmak istiyorsunuz nisan ayında bize başvuruda bulunun size her konuda yardımcı olalım ben gümüldürde oturuyorum aynı zamanda izmir arıcılar birligi başkanlıgı yapmaktayım tel 05332346271
arı almakla arıcı olunmaz.arı gibi çalışıp,arının dilinden anlıycaksın.