ARICILIK EKİPMANLARI > Bal Süzme Makinesi

Bal Süzme Makinesi Seçimi Yardım

(1/5) > >>

jaya:
 Merhaba, Koloni sayımızın fazla olması sebebiyle motorlu, 8 çerçevelik bal süzme makinesine ihtiyacımız var. Burada marka yazamayacağımızı biliyorum ancak, motorlu bal süzme makinesi kullanan ve memnun kalan arıcı dostlarımdan yardım istiyorum. Kullandığınız motorlu bal süzme makinesi hakkında mesaj atarak bilgilendirirseniz sevinirim.   

Zafer AKÇAY:
6 çerçeve yatarlı makineden başkasına bakmayınız

8 çerçeve ve yukarısı olan makinelere çerçeveler dikey konulabilindiğinden yatay makinelere göre bal savurma özellikleri daha az

8 li makine kullanan biri olarak 8 li ile sağacağıma 4 lü yataylı makinede sağım yapmayı tercih ederim

Bu günün şartlarında daha iyisi üretilene kadar en iyisi 6 lı çift yöne kendiliğinden yatarlı makineler

metinözer:
Bu gün bizde fuarda süzme makinelerini inceledik
fakat çift yönlü yatarlı makine bulamadık
yeni geliştirilmiş dikey sabit çerçeve konan çift yönlü vardı
ama bunlardada petek kırılması olabilir
bana görede en uygunu Zafer Akçay ın makinesinden.

Recai ADIYAMAN İmam-Hatip Kdz.Ereğli:
Sayın jaya koloni sayınız 5 diyor profilde..

cemoozy:

--- Alıntı yapılan: Zafer AKÇAY - Şubat 15, 2014, 22:58:51 ---6 çerçeve yatarlı makineden başkasına bakmayınız

8 çerçeve ve yukarısı olan makinelere çerçeveler dikey konulabilindiğinden yatay makinelere göre bal savurma özellikleri daha az

8 li makine kullanan biri olarak 8 li ile sağacağıma 4 lü yataylı makinede sağım yapmayı tercih ederim

Bu günün şartlarında daha iyisi üretilene kadar en iyisi 6 lı çift yöne kendiliğinden yatarlı makineler

--- Alıntı sonu ---

Dün bunun 8'lisini gördüm o da harika...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git