ARICILIK KAYNAKLARI > Kitaplar

Yeni baskı "Modern arıcılık teknikleri" kitabı.

<< < (3/3)

gencer:
Bende kendime yılbaşı hediyesi olarak almıştım. Üslup akıcı ve yalın.

tural55:

--- Alıntı yapılan: adnantrk - Ocak 16, 2016, 03:24:24 ---Mike Palmer çok usta arıcı, youtube taki konferansları çok bilgilendirici özellikle "sustainable beekeeping"  isimli olanı  .Kirkwebster ve Michael Bushun siteleri de çok bilgilendirici .

--- Alıntı sonu ---

Adnan bey siz bizimle konuşurken çatır çatır ingilizce biliyormuşuz gibi konuşuyorsunuz.

Bize türkçe tercüme edebilirseniz faydalanırız,

Yoksa boş boş bakarız. ::)  :o ::)

tunca:
Koloni destek sistemini nispeten de olsa uyguladım,  çok faydalı olduğunu bizzat müşahede ettim.

INGILIZ TEYFIK:

--- Alıntı yapılan: Murat AKIN - Ağustos 27, 2014, 23:02:49 ---Geçen hafta yapılan toplantıda Sayın Muhsin Doğaroğlu kitabının son baskısının çıktığını,
Kitabında birçok değişiklikler olduğunu,
Kaliteli kağıda tamamı renkli fotolarla düzenlediğini söyledi:

Kitabın kapağı ciltli yapılıp ayrı bir koruyucu kapak konulmuş.

Resimler canlı çekilmiş gibi.

Ana arı üretim gereçlerini bir yere toplanmış fotoları.

Yavru gelişimini kesit olarak anlatmış.

Kitabın sonunda arıcıların sordukları soruların önemlileri seçilip bir bölüm yapılmış, çok sayıda soru ve yanıtları var.

--- Alıntı sonu ---
Hocam slm, bu kitabi bende almayi dusunuyorum lakin bu kitab hakkinda 1 kac sorum var size detayli anlatim varmi ana ari sutu uretim, destekleme kovan ilk/son bahar ve yaz beslem vs. yani genel olarak hocam detaylimi yoksa kesitli kisa kisa genel mi yazmis saolun

Murat AKIN:
Bu kitapta diğer arıcılık kitapları gibi konular açısından genel bir anlatımlıdır, uzmanlık konularını içermez.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git