FORUM HAKKINDA > Forumda Neyi Nasıl Yapalım

Tapatalk kullanıcılarının cihaz bildirimleri.

(1/6) > >>

Önder BOSTANCI:
Forum üyelerinin akıllı telefon ve tapatalk kullanımı hızla artıyor.
Bu durumun forumun yaygın ve etkin kullanımı açısından yararlı olduğu kuşkusuz.
Bununla birlikte, özellikle kısa yazılan mesajlarda -ki kısa mesajları daha çok seviyoruz- tapatalk programının kullanılan cihazla ilgili bildirimi gereksiz bir kirlilik yaratıyor.
(Bu ileti de kısa değil maalesef)

Kullanılan cihazların marka ve model bilgileri bana anlamsız geliyor.

İletilerinizde bu gereksiz ibareye yer olmadığını düşünüyorsanız çözümü çok basit.

1. Telefonunuzda Tapatalk programının ikonuna tıklayarak anasayfayı açın.
2. Telefon cihazınıza bağlı olarak, anasayfada Ayarlar / Settings ekranını seçin. Basmanız gereken tuş, muhtemelen Menu tuşu olacaktır.
3. Açılan ekranda, Tapatalk imzası / Tapatalk signature sekmesini bulup kayar menüye tıklayın.
4. Karşınıza dört seçenek çıkacak: a) Hiçbiri - Kullanılmasın / None b) Şu anda kullanmakta olduğunuz cihazın kimliğini de veren bir bildirim, c) b seçeneğinin kısaltılmış hali, d) Kişiselleştirilmiş / Customize.

Eğer iletinizin içerisindeTapatalkla ilgili bir bildirim yollamak istemiyorsanız ilk seçeneği tıklayın ve kaydedin.
"Benim mobilden bağlandığım görülsün, nereden yazdığımı bileyim" diyorsanız, son seçeneği tıklayıp iletinizi kişiselleştirin, cihaz adı ve model numarasından daha anlamlı bir şeyler yazın.

Benim iletilerimde var mı acaba, bilmiyorum diyorsanız iletinize bakın, iletinizin altında
Sent from my iPhone using Tapatalk
D2403 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
HTC Desire 620G dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
gibi ibareler varsa yukarıdaki işlemi yapın.

Önder BOSTANCI:
Uzun versiyon

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

Önder BOSTANCI:
Kısa versiyon:

Sent from my HTC Desire

Önder BOSTANCI:
Bu da kişisel hale getirilmiş ileti:

Yazacak bir şey bulamadım  :)

Önder BOSTANCI:
Bu da imzasız görünüm...

Navigasyon