ARI ÜRÜNLERİ > Arısakızı

Ayak mantarları için propolis çözeltisi

(1/7) > >>

aydin_etci:
Arkadaşlar 17 yaşından beri ayak mantarları ile başım dertte. Geçen gün iyice kaşınmalar başlayınca yapmış olduğum propolis çözeltisini sprey şişe içerisine koyup kullanmaya başladım. Bugün 6. gün. Tedavi çok güzel gidiyor. Mantarların olduğu beyaz deri tabakası şu an kalktı. Tedaviye 1 hafta daha devam edeceğim. Daha önce kullanıp tecrübe sahibi olan arkadaşların tavsiyelerini de bekliyoruz.

Muzaffer Tasdemir:
Aydin bey,galiba konuyla ilgili tecrübesi olan bir arkadas yok,yada olanlar iletiyi okumadi.
gelismeyi paylasirsan memnun olurum.
gecmis olsun.

tural55:

--- Alıntı yapılan: Muzaffer Tasdemir - Kasım 29, 2015, 22:07:11 ---Aydin bey,galiba konuyla ilgili tecrübesi olan bir arkadas yok,yada olanlar iletiyi okumadi.
gelismeyi paylasirsan memnun olurum.
gecmis olsun.

--- Alıntı sonu ---

Muzaffer bey

hayırdır ayaklarda mantarmı var.

Muzaffer Tasdemir:

--- Alıntı yapılan: İbrahim TURAL - Kasım 29, 2015, 22:24:58 ---Muzaffer bey

hayırdır ayaklarda mantarmı var.

--- Alıntı sonu ---
Hayir ayak mantarim yok cok sükür.bir tirnak problemim var ama  ben onun icin yazmadim.
Bir ise yaradi ise faydali olacagini düsündüm.
Cok selam.

Salih İşlek:

--- Alıntı yapılan: aydin_etci - Ekim 21, 2015, 18:10:23 ---Arkadaşlar 17 yaşından beri ayak mantarları ile başım dertte. Geçen gün iyice kaşınmalar başlayınca yapmış olduğum propolis çözeltisini sprey şişe içerisine koyup kullanmaya başladım. Bugün 6. gün. Tedavi çok güzel gidiyor. Mantarların olduğu beyaz deri tabakası şu an kalktı. Tedaviye 1 hafta daha devam edeceğim. Daha önce kullanıp tecrübe sahibi olan arkadaşların tavsiyelerini de bekliyoruz.

--- Alıntı sonu ---

Propolis çözeltisini nasıl hazırladınız?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git