ARICILIK EKİPMANLARI > Bal Süzme Makinesi

Bal Süzme Makinası Hangi Firmadan Alınmaz?

(1/2) > >>

Ufuk Bahar:
Herkese hayırlı günler. Bir süre önce bal süzme makinası hakkında buradan yardım istemiştim. Murat Hocamın da tavsiyesiyle 430 kalite bir süzme makinesi almaya karar vermişken 6 kovanı olan bir arkadaşın da ortaklık teklifiyle 304 kalite bir makine siparişi verdik. Film de ondan sonra koptu zaten :) Stok kontrolü sorarak sipariş ettiğim makine, siparişten bir gün sonra kargoya verilecekken bir türlü kargolanmadı. Telefon görüşmelerinde türlü cambazlıklarla satıcı beni 11 -12 gün boyunca atlattı. Firma Kütahya merkezli bir firma. İsmini buradan vermem doğru olur mu (moderatör yaz derse yazarım)bilemiyorum ama aynı satıcının tuzağına başka birisinin düşmesini istemediğim için merak eden arkadaşlara özelden cevap verebilirim.

H.VOLKAN YAMAN:
Özelden bana firma adını yazar mısın lütfen.

ismail akyüz:
ben 4 lü bi tane aldım 36o tl,kolubozuk çıktı anında yeni bir kol gönderdiler..bedava..

Ufuk Bahar:

--- Alıntı yapılan: ismail akyüz - Ağustos 25, 2016, 17:07:39 ---ben 4 lü bi tane aldım 36o tl,kolubozuk çıktı anında yeni bir kol gönderdiler..bedava..

--- Alıntı sonu ---

Ticaret ahlakının ne olduğunu bilen bir firmaya rastlamışsınız siz. Şanslısınız :)

ismail akyüz:
aslında ticarifirmaların ünvanlarının  forumda paylaşmasının yasak olmaması lazım,ben memnunkaldım ve diğer arkadaşların faydalanması için yazabilmem lazım ama yassahhh.. ;)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git