ARI ÜRÜNLERİ > Arısakızı

Propolis hangi kovandan alınır?

(1/2) > >>

koyuncu:
3-6 çıta arası değişen oranlarda yaptığım bölmelerden propolis tuzağı kullanarak propolis almamda ya da almaya çalışmamda bir sorun var mı? Buraya danışmadan denemek istemedim. Bölmeler analı ve yumurta atımı var.

erokas:
Kovanda açık ve çatlaklara aşırı yoğun propolis sıvayan iki katlı 20 çerçeveli kovanım propolis tuzağını hemen hemen hiç sıvamadı. Sebebi nedir acaba. Tuzağı en üste koydum çuvalsız kapak kapattım. Yanlış bir şey mi var acaba

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ismail akyüz:

--- Alıntı yapılan: koyuncu - Temmuz 29, 2018, 08:31:53 ---3-6 çıta arası değişen oranlarda yaptığım bölmelerden propolis tuzağı kullanarak propolis almamda ya da almaya çalışmamda bir sorun var mı? Buraya danışmadan denemek istemedim. Bölmeler analı ve yumurta atımı var.

--- Alıntı sonu ---
tuzaklardan almanızda sakınca yoktur,ama kışlatırken üst kapağın altına naylon ve naylonun üstüne ışığı geçirmiyecek bir bez ekleyiniz..

ismail akyüz:

--- Alıntı yapılan: erokas - Temmuz 29, 2018, 15:56:53 ---Kovanda açık ve çatlaklara aşırı yoğun propolis sıvayan iki katlı 20 çerçeveli kovanım propolis tuzağını hemen hemen hiç sıvamadı. Sebebi nedir acaba. Tuzağı en üste koydum çuvalsız kapak kapattım. Yanlış bir şey mi var acaba

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

--- Alıntı sonu ---

ışık yada esinti almıyor olabilir..

koyuncu:

--- Alıntı yapılan: ismail akyüz - Temmuz 30, 2018, 09:59:40 ---tuzaklardan almanızda sakınca yoktur,ama kışlatırken üst kapağın altına naylon ve naylonun üstüne ışığı geçirmiyecek bir bez ekleyiniz..

--- Alıntı sonu ---
Teşekkür ederim.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git