BOMBUS ARISI > Bombus Arısını Tanıyalım

Tatile çıkanlar

(1/1)

Ali Varol:
Murat Bey Merhaba,

Forumdaki arkadaşların yazılarını okumak bende aynı arıcılık gibi bağımlılık yaptı. Evde olunca her akşam muhakkak forumu açar arkadaşların taze polen tadındaki görüşlerini okur, faydalanırım. Çok konuda bilgilerimi yeniledim, güncelledim. Diğer arkadaşlarımızın da aynı şekilde faydalandıklarından eminim. Arada bir kendi görüşlerimi de yazarak yakın arkadaş ve dostlarla sohbet etmenin keyfini yaşadım.

Havalar ısınınca ben arılarla beraber yaylaya giderim. Orada internet olanağı yok. Yani güz gelinceye kadar forumdan uzak kalacağım.

Bu arada bir vesile ile bombus arıları konusunda görüşlerimizi arkadaşlarımızla paylaşmıştık. Bu bölümde moderatörlük yanına benim adım yazılmıştı. Benim sorumluluk anlayışıma göre bombus arısı konusunda bir soru sorulsa, araştırılıp cevabı verilmesi gerekse moderatör olarak bunu benim yapmam gerekir. Birkaç ay gibi uzun bir süre forumdan ayrı kalacağımdan sizce de uygunsa “Moderatör – Ali Varol” ibaresinin silinmesinin uygun olacağını düşünüyorum. İleride yine forumda buluşmak umuduyla.

Bütün arkadaşlara verimli bir yaz mevsimi diler saygı, sevgi ve selamlarımı sunarım.

Halil BİLEN:
Ali abi, gelince tekrar moderatörlük vermek zor olur...

Hazır almışsın abi yetkiyi, bırak kalsın.

Bak ben al diyor muyum yetkiyi izine çıkarken...

Birkaç ay, su gibi akar, geçer...

Yolunuz açık ve herşey gönlünüzce olsun.

Bu arada yakında bu tür dertlerimiz kalmayacak.

"3G" ile bağlanırız arıların yanından...

Bombus ile ilgili soru sorulursa, biz not alırız merak etmeyiniz...

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git