ARICILIK KAYNAKLARI > Yabancı Siteler

Arı araştırma laboratuvarı olan ülkeler dikkatimi çekti.Kimler yok?

(1/3) > >>

hatkobi:
  http://www.cyberbee.net/research.htm
 Köklü değer verilmedikçe aksaklıklar devam eder gider.

Gürsel Ceylan:

Değerli hatkobi abi, dünyada arı kolonisi bakamından ilk üçte olan bir ülkenin çocukları olarak ben şahsen
  kendi adıma çok üzüldüm. Bizim ülke olarak bu işe verdiğimiz değer maalesef bu kadar...
  Selamlar..

Murat Çakır:
Arıcılar olarak devletten beklentiniz nelerdir, sorusunun cevapları arasında Arı Araştırma Laboratuvarı istiyoruz cümlesi olmaya başladığı zaman, bizim de olur.

Fakat arıcıya devletten beklentiniz nedir diye sorulduğunda bu tür cevaplar hiç yer almıyor.

abadile:
İhtiyacın farkına varmak  çözüme doğru atılımış en büyük adımdır.Arıcılar Arı araştırma labaratuvarını konuşmaya başladılar. Gerisi gelecek inşallah.

hatkobi:
 Devletin vatandaşın beklentilerini araştırmaya,öğrenmeye vakti yok demek.Binlerce defa devlet erkanı değişik ülkelere gidiyor.Elçilikler var.Öğretim görevlileri var,öğrenciler var,çalışanlar var.Hepsi bir yerde elçimiz.
 Bir yerde okumuştum;Japon iş adamı tepede.Alt kesimi tam bilemez.Hafta sonları haberli olarak alt kademede olanları  ziyaret edermiş,durumlarını yerinde izlermiş.Sohbet arasında tabandan bilgi edinme fırsatı bulup değerlendirirmiş.Hemde bu şekilde dinlenmekten zevk alırmış.Esen kalın.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git