Gönderen Konu: BU YAZI BİR KOMPLO TEORİSİDİR  (Okunma sayısı 1800 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustafa tayyar

• mustafa tayyar
  • İşçi Arı
  • Yer: BİLECİK
  • herkez yoğun herkez yorgun!
  • Arıcılık Şekli: Amatör
  • Arıcılık Tecrübesi: 1-5 yıl
  • Kovan Sayısı: 70
  • Rakım: 500
BU YAZI BİR KOMPLO TEORİSİDİR
« : Nisan 22, 2011, 09:38:50 »
Kendimce okur araştırırım.Bilgi sahibi olmaya çalışırım.Her konuda.Arıcılık sevdası da bu şekilde başladı bende.
geçen   gün bir konu başlığı açmıştım ZEHİRLİ BAL , haberlerde geçen bir konu başbakanın yediği kestane balında  bitkisel zehir çıkmış diye.işin detayı konu  konu başlığı altında ele alındı zaten bir çoğumuz da biliyor bu zehirin ne olduğunu.
Akşam hiç bir bölümünü kaçırmadığım (perşembe akşamlarının vaz geçilmezi  benim için) dizi de bişey yok reklam araları dikkatimi çekti , her reklam arasında  bir bal markasının  reklamı izleyenlerinde dikkatini çekmiştir sanırım.
Şimdi   düşünüyorum , önce bi haber başbakanın yediği yöresel kestane balında bitkisel zehir çıktı, ardından bir reklam kampanyası MUHLİS BAL.( izlemeyenler için aktarayım  burdaki muhlis bal  bizlerin arıcıların arıya ürettirmiş olduğu bal  balın markası başka )
Eh benim de hemen kafada bişey ler uçuşmaya başladı  bu işin için de  iş var diye.
Belki de öküz altında buza arıyorum dur  , bilemem ama  benim de yapım bu  ben çooook öküz altında buza ararım
bazan  öle mahlukatların altında arıyorum ki neyse. Kalın sağlıcak la MUHLİS BAL  üreticileri.
herkez yoğun herkez yorgun!

Çevrimdışı GÜLTEKİN

• Larva
  • **
Ynt: BU YAZI BİR KOMPLO TEORİSİDİR
« Yanıtla #1 : Nisan 22, 2011, 15:03:23 »
Birileri veya birilerinin yakınları bal işine girmiştir.Daha güzel gizli reklammı olur?