TANIŞALIM KAYNAŞALIM > Arıcılık Hatıraları

Tanışma

<< < (3/27) > >>

Mehmet Gençünal:

--- Alıntı yapılan: hatkobi - Haziran 07, 2010, 23:33:47 ---  Mehmet Gençünal kardeşim adaşız.İkametgahım Bursa-İhsaniyede.Akraba çoğunluğu Eskişehirde.Ben kimseye akıl vermem.Sorup danışırlarsa yardımcı olurum.Kendi işim bana yetiyor.Görünen köy kılavuz istemez.İnsan merak ediyorsa,azim ve sebatı varsa,fiilen işe girişirse başarır.Bahçemde bulunan badem ağaçlarını çekirdekten yetiştirdim.Yerim çorak ve kistliydi.Başaracağımı kimse tahmin etmiyordu.Tanıştığıma memnun oldum.Bereketli olsun derim.

--- Alıntı sonu ---
Bende Bursa altıparmak bölgesinde ikamet ediyorum,işyerim de aynı bölgede.
Sözlerinizden alındığınızı seziyorum,maksadım sizi kırmak veya incitmek değildi bilesiniz.
Yolunuz bu tarafa düşerse buyrun bir çayımı için.
Selamlar,Mehmet Gençünal.

hatkobi:
 Alınmak ne demek kardeşim,tanışmamıza vesile oldu.Alınacak çağı gerilerde bıraktık.Dükkanı tarif ederseniz inşallah çayınızı içeriz.Hayırlı işler.Sağlıkla...

hatkobi:
 Halil Bilen,Murat Akın,Murat Altun bey kardeşlerim,teşekkür ederim.Başarılarınız daim olsun.

Mehmet Gençünal:

--- Alıntı yapılan: hatkobi - Haziran 08, 2010, 14:40:20 --- Alınmak ne demek kardeşim,tanışmamıza vesile oldu.Alınacak çağı gerilerde bıraktık.Dükkanı tarif ederseniz inşallah çayınızı içeriz.Hayırlı işler.Sağlıkla...

--- Alıntı sonu ---
Adresim :Çırpan mah. altıparmak sok. no:63/A
Darmstad caddesinde palmiye pastanesi var,onun yanından altıparmak caddesine doğru çıkarken sağda,İKLİMSA bayii.Tel:2724747

bornovali:
selamun aleyküm arkadaşlar ismim ADEM

biraz geç olsada paylaşımda yer aldığım için memnunum
İzmir Bornova'da ikamet ediyorum yaş 40
herkeze bol hasatlı günler dilerim

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git