TANIŞALIM KAYNAŞALIM > Arıcılık Hatıraları

Arıcı arıyımı çekiyor ne ?

<< < (2/3) > >>

lamerim:
ilginç ama güzel fotoları koymasaydın inanmazdım :)..gerçekten güzel bişi..

Hasan Modanlı:
sayın bolkar,,gerçekten güzel bir olay,,, arının 4. katta gelip sizi bulması çok güzel,,
bu ara bir şey sormak geldi içimden,,  sizden başka o çevrede arıcılık işi yapan veya bulunan binalar arasında boş kovanı bulunan kimseler varmıdır,

ahmet51:

--- Alıntı yapılan: Bolkar - Nisan 16, 2009, 22:39:44 ---teşekkür ederim sayın egehan

fıkra gibi sanki ilginc ama cocuklar ve hatun baya şaşırdılar bende tabi

acaba bir yere oğul olarak cıktılar sonra burayı keşfedince taşınmaya mı karar verdiler anlamadım gerçi ana arı var mı onu bilmiyorum ama yarın kovana yerleştirip bakarım birazda besleme yaparım sanırım kafkas melezi bunlar

--- Alıntı sonu ---
hayırlı olsun.birde oğulda ana olmasaydı peteği kabartmazdı.birde dediğin gibi salkım değil dağınık olurdu.

Abdullah Bulca:
arkadaslar sağolun ilginize

evim dediğim gibi 200 metre sonra portakal bahceleri başlıyor ama bahceler ile aramızda yine apartmanlar mevcut ayrıca birde cevre yolu var ve sanırım nereden baksanız 1-2 yada 3 km kuzeyde bazı arıcılar var portakal cok oldugu için bildiginiz üzere kışlamaya gelen cok arıcı oluyor bizim bölgede ama arılar sanırım en az 2 km lik bir mesafeden gelmişlerdir cunku daha yakının da bahcelerin arasında aprtmanlar boy gösteriyor ve sanırım orada konaklamaya müsade etmezler

Halil BİLEN:
Şehirlerde hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar çok gizli şehir arıcıları var.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git