ARICILIK KAYNAKLARI > Dergiler

Uludağ Arıcılık Dergisi Aboneliği

(1/18) > >>

Kenan GİŞAN:
Uludağ Arıcılık Dergisi, 11 yıldır Türkiye'de arıcılık ile ilgili kesintisiz yayın yapan tek dergidir.

Dergi akademisyen ile arıcı arasında bir köprü görevi yapmak istediğinden, akademik yayınlar, arıcılık ile ilgili haberler ve forum yöneticilerimizin yazılarının da yayınlandığı arıcıdan köşesi bulunuyor.

Uludağ Arıcılık Derneğine üye veya derneğin 3 ayda bir çıkarttığı Uludağ Arıcılık Dergisine abone olmak isteyen arkadaşlar için bilgilendirme yapayım.

Derneğe üye olmak için:

Bir defaya mahsus alınan  20 TL. kayıt ücreti ve yıllık aidat 20 tl olmak üzere toplam  40 TL. derneğin posta çeki hesabına (ULUDAĞ ARICILIK DERNEĞİ POSTA ÇEKİ HESAP NO. 1128591) yatırıyoruz.

http://www.uludagaricilik.org.tr/dernek/dernekuyelik.htm  adresindeki dernek üyeliği için gerekli formu yazıcıdan çıkartıp dolduruyoruz.

Doldurduğumuz form, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 adet fotoğraf ve ikametgah belgesi dernek adresine (Uludağ Arıcılık Derneği Gazcılar Cad. No. 9/2 16220 BURSA) posta ile yolluyoruz.

Dernek üyelerine 3 ayda bir yayınladığı (yılda 4 adet) Uludağ Arıcılık Dergisini gönderiyor.

*******************************************************************************************

Derneğe üye olmak istemeyip dergiye abone olmak için:

Derneğin posta çeki hesabına (ULUDAĞ ARICILIK DERNEĞİ POSTA ÇEKİ HESAP NO. 1128591) yıllık abonelik ücreti olarak 30 TL. yatırıyoruz.  

http://www.uludagaricilik.org.tr/dergi/dosyalar/dergi_abonelik.htm  adresindeki dergi aboneliği için gerekli formu yazıcıdan çıkartıp dolduruyoruz ve dernek adresine (Uludağ Arıcılık Derneği Gazcılar Cad. No. 9/2 16220 BURSA) posta ile yolluyoruz.

Dergi abonelerine 3 ayda bir çıkarttığı (yılda 4 adet) Uludağ Arıcılık Dergisini gönderiyor.

Not: Üyelik ve abonelik ücretleri 2012 - Mart ayında yapılacak genel kurulda değiştirilirse, bu tarihten sonraki üyelik ve abonelikler yeni tarifeye göre ücretlendirilecek.

Bekir ARSAN:
teşekkürler ben bu dergiye üye olmak istiyorum kendim olamasamda  bir yolunu biliyorum derginin faydası güncel bilgileri tazelemek adına cok güzel forumdaki arkadaşların yazıları ayrıbir güzel
 uludağ arıcılık derneğine üye olmak bana ne gibi avantajlar sağlar bunu öyrenebilirmiyim

Halil BİLEN:
Kış aylarında her ayın son haftası yapılan toplantılara katılabilirsiniz.

Bekir ARSAN:
o zaman ben sana iki tane tc fotokopisi göndereyim bi zahmet gidince halladiverirsin 

Halil BİLEN:
Ocak sonunda toplantıya gelirsin...

Hem ekiple tanışır hem de üye olursun. :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git